Nezbytná pomoc při údržbě


Bazénové příslušenství je rozsáhlý souhrn pomocníků, kteří Vám usnadní péči o celé Vaše koupací zařízení a pomohou Vám tak ušetřit čas a peníze, abyste si mohli užívat vodních radovánek místo starostí s péčí o bazén. Jak jistě dobře víte, o celé koupací zařízení, a hlavně o vodu v něm obsaženou je důležité se dobře starat a pravidelně do vody dodávat dostatek kvalitních a spolehlivých přípravků, díky kterým je voda udržována ve vysoké kvalitě vhodné ke koupání. Ovšem, pokud například chcete k úpravě vody používat tabletové přípravky, budete potřebovat dávkovač na tablety nebo plovák, do kterého můžete tablety vložit, aby se mohly jejich účinné látky pozvolna rozptylovat do celého obsahu vody.

vnitřní bazén

Pokud chcete vodu udržet v dokonalé čistotě, nestačí pouze likvidovat mikroby a bakterie za pomocí chloru a dalších přípravků pro údržbu vody, ale potřebujete pomoci odstranit také mechanické nečistoty a s tím Vám pomůže síťka a ve větším rozsahu samozřejmě také filtrace a k ní připojený vysavač, který potřebuje několik různých kartáčových nástavců. A to je jen zlomek produktů, které naleznete v kategorii bazénového příslušenství. Když budeme pokračovat dál, tak jistě oceníte takzvanou teleskopickou tyč, kterou lze napojit, jak na síťku, tak třeba k vysavači, abyste se dostali do nepřístupnějších končin Vašeho koupání. V době, kdy bazén nevyužíváte, se Vám jistě hodí krycí plachta, která jej ochrání před znečištěním.

bazénové schůdky

Ovšem bazénové příslušenství není jen o pomocnících, které si můžete pořídit navíc k Vašemu koupacímu zařízení, ale také o náhradních dílech, které se Vám mohou hodit v případě, že u některé části Vašeho koupání dojde k opotřebení či poškození. Naleznete zde náhradní schůdky, skimmer či kartuše do filtrace a spoustu dalších potřebných součástí vhodných pro všechny bazény. Proto neváhejte a navštivte toto oddělení a pořiďte si vše potřebné, abyste si mohli užívat vodních radovánek a ne starostí.