Jak oddálit ejakulaci?Mnoho mužů řeší to, jak má oddálit ejakulaci. Partnerka se třeba může cítit nespokojeně v posteli. Většinou totiž my ženy chceme delší sex, nejlépe i s předehrou. Tak to tedy mám alespoň já. A abych se citila uspokojená, intimní styk by měl trvat alespoň dvacet minut. Jsem samozřejmě schopna vydržet i více a čím více je pohlavní styk delší, tím více je to (alespoň pro mě) lepší. Muž to asi cítí stejně. Pro muže je důležité si věřit. A hodně s tím má co do činění jejich ejakulace. Pokud se například udělají a vyvrcholí po pěti minutách, určitě jim to na sebevědomí nepřidá. Je jasné, že i muži by si přáli delší sex. Jenže některým to přirozeně není umožněno.

stres

A tady nastává ta důležitá chvíle. Najít řešení pro váš problém. Má vás partnerka ráda? Jestli ano, bude při vás stát i při tomhle problému. Pokud ne, nejspíše za to vůbec nestojí. Co se týče toho řešení, jedno bych měla. Jak kamagra, tak viagra zapříčiní oddálení ejakulace a tím pádem se vyřeší váš problém. Nebudete muset mít stresy, že předčasně vyvrcholíte. Sex si krásně užijete. Po viagře snad ještě mnohem více, než kdykoliv předtím. Je ale důležité nezapomenout, že řešení existuje vždy skoro na jakýkoliv problém.

stres

Důležité je nevzdávat. Jsou tu dokonce i páry, které se snadno vzdávají a problémy neřeší. Těm to ale jednoduše nemůže vydržet moc dlouho, protože neřešení problémů je jedna z věcí, které vztah vedou spíše do záhuby, než aby vztah kvetl. Je potřeba ocenit nejen přednosti partnera, ale i to, jak řeší problémy. Z jeho nedokonalosti udělat dokonalost. Partner či partnerka bude překvapený, že ho milujete celého i s jeho nedostatky a vy budete spokojeni, že je spokojený partner. A takhle jednoduché to je. Stačí jen chtít a nevzdávat se. Jenom tímto způsobem vám partnerství, nebo manželství může vydržet.