Verona 2019


Letošní rok byla Calzedonia leg show v první polovině října. Odehrávala se opět v italské Veroně. Za české ambasadorky se italské show účastnily Zorka Hejdová, Renata Langmannova, Jitka Nováčková a jistě i další české krásky.
podzimní novinky

Podzimní novinky v punčochovém světě

Letošní představení Calzedonie rozdělila do pěti „kategorií“:
· Romantické
· Geometrické
· Nový punk
· Metalické odlesky
· Posedlost logy
V romantických si můžete vybrat lehký zvířecí vzor, krajku na zadní straně nohou, třpytivé, jemné nápisy a další. Za mě jsou tyto punčochy ideální na denní nošení. Nic extravagantního.
Naproti tomu geometrické vzory vyniknou u krátkých šatů a sukní. Můžete je kombinovat na denní nošení s kozačkami nebo například k šatům do divadla. Na nohou vypadají úžasně. Sama jsem si koupila makropepitové punčocháče a jsou úžasné. Vzala jsem je k šatům do divadla, ale lodičky se mi brát nechtěly. Punčochy byly skvělé k černým jednoduchým šatům a kotníčkovým kozačkám na podpatku.
Kategorie nový punk je spíš pro více extravagantní osobnosti. Já osobně si nedokážu představit situaci, kam bych si oblékla modré nebo zelené punčochy.
punčochy všech barev
Stejné jsou pro mě i punčochy z kategorie metalické odlesky. Už jen z názvu je cítit extravagance a barevnost. V hlavní roli této kategorie jsou ultra lesklé punčochy v bordó nebo černé barvě. Tyto bych vzala na večerní party, jen bych je nezvolila na denní nošení. Naproti tomu kousek s květinovým vzorem by se dal vzít i do práce, jen kdyby nebyly bordó.
Nejpovedenější kategorii hodnotím „posedlost logy“ kdy si můžete vybrat zboží s malým logem nebo s velkými písmeny. Za mne jsou asi nejpovedenější punčochy s malým logem, takový názor má asi více lidí. Šla jsem si je koupit ihned po představení nové kolekce a v mé velikosti už byly bohužel vyprodané. Vybrala jsem tedy z kategorie „Geometrické“ a jsou také super. Calzedonii mám moc ráda a jejich zboží je za mě jednou velkou kvalitou.