V čem jsou lepší mapy.cz


Mapa v telefonu je tím nejlepším způsobem, jak se zorientovat. Mapy bývají často aktualizované a upozornění o nehodách zde taky najdete. Často jistě hledáte navigaci v Apple telefonu, ta je totiž opravdu spolehlivá. Nebo Google mapy, na které jste zvyklí a najdete je všude. Nicméně i mapy.cz mají zajímavé možnosti, v něčem jsou dokonce i lepší.
autíčko na mapě
Jsou aktuálnější, především v České republice. Přesněji vám ukazují různá místa, domy a podobně. V zahraničí už se to tak srovnávat nedá, ale zde ano. Některé cesty vám Google mapa nenačte, ale mapy.cz ano, například některé cyklotrasy, které jsou sice vyfocené satelitem, ale nejsou značené, tudíž je nenajdete při zadávání trasy.
Také s nimi zažijete více zábavy. Obzvláště na Apríla. Tento rok jste mohli najít místo map retro stránku z roku, kdy ještě počítače neunesli takovou grafiku, kterou unesou dnes. Předtím jste si mohli všimnout popisů místo obrázků na mapě, například místo nakreslené řeky jste našli jen nahuštěná slova „řeka“.
interiér bmw s navigací
Také si zde najdete autobusové zastávky měst, což je na Google maps téměř nereálné. Nebo si nemůžete být jistí. Zde je mnohem pravděpodobnější, že se trefíte. Navíc si tak můžete hledat trasy podle toho, kam potřebujete. To se hodí například na dovolené.
Tyto mapy vám také ukáží podrobnosti o aktuálním počasí v daném místě, abyste i případně mohli naplánovat trasu lépe. Stejně tak můžete zvolit, jestli chcete jet po placené či neplacené trase, a to i do zahraničí, nebo si naplánovat celou, několikazastávkovou trasu.
mapy na ipadu
Navigace se taktéž povedla více, už jen díky aktualizaci dopravy. Ovšem i Google má své výhody. A něco mají stejné, například spojení s Booking.cz, se kterým si zajistíte nejlepší i nejlevnější ubytování bez toho, aniž byste museli vyhledávat dalších 5 stránek. I tak se má ale firma Google dosti co učit.