Když to není ono


Jak je známo z literatury, šel by nejeden člověk za trochu lásky třeba i světa kraj, a to s hlavou odkrytou a bosý. A s trochou nadsázky by se dalo říci, že za trochu sexu by šel tentýž muž nejednou třeba klidně i ještě dál a odhalil by při tom klidně nejen hlavu a sundal si nejen obuv. A to proto, že sex je – ať si různí puritáni říkají, co chtějí – krásná věc, která k životu patří a která dokáže potěšit i toho, komu jinak nejsou žádné mimořádné důvody k radosti dopřány.

Jenže zatímco by si sexu rád dopřával každý, ne každý má to potěšení a tu možnost. A nemusí za tím nezbytně stát jenom absence vhodné a svolné partnerky. Příroda si prostě žádá své, a když touto není člověku dostatečně přáno, má tento smůlu a musí si toto potěšení odepřít.

ženský akt

I když on si vlastně leckdo sex odpírat nemusí, a to ani tehdy, když je v jeho případě – jak se říká – přitažlivost zemská větší než přitažlivost ženská. Nikdo z mužů se nemusí stůj co stůj smiřovat s tím, že už ve svém věku a své situaci dosáhne postavení leda tak v zaměstnání nebo ve společnosti, ale ne mezi čtyřmi stěnami v intimních chvilkách.

Mnohá zklamání v oblasti sexu si totiž ušetří ten, kdo si ve chvílích, kdy se mu nedostává mužných sil, vezme za pomocníka přípravek Lovegra. Je to totiž právě tento přípravek, který dokáže udělat i z minima maximum, který dokáže udělat muže i z toho, kdo už skoro nemůže. Zabodovat díky ní dokáže třeba i ten, kdo v jakémsi vtipu kdysi pravil, že sice stále ještě běhá za děvčaty, ovšem už si nevzpomíná proč.

žena ve vodě

Tento přípravek pomáhá mužům dosáhnout toho, po čem tito obvykle i spolu s jejich partnerkami touží. Tedy možností, o nichž by se jinak dalo klidně i dost oprávněně pochybovat.

A proč by si někdo nenechal pomoci chemií, že? Když nám je něco podobného k dispozici, proč by si to nepořídil a nestal se zase chlapem, před nímž, jak se rovněž říká, obstojí sukně jedině v případě, že včas vyleze na strom?