Jak se vyspat co nejlépe?


Možná právě nyní potřebujete postel, a proto hledáte takový kus nábytku, který by vám ve všech ohledech maximálně vyhovoval.
Nicméně není postel jako postel, víte, jak si vybrat tu pravou?
Možná jste už někde slyšeli, že pokud jde o výše jmenovaný kousek nábytku, tak nejvíce ze všeho záleží na zvolené matraci. Ano, její výběr je určitě zásadní a není radno ho podcenit.dřevěná postel, obrazy.jpg
Mimo jiné i proto, že právě výběr matrace je výsostně individuální záležitostí. Zatímco je možné tvrdit, že konkrétní vybraný rám bude ideální pro všechny lidi, o matraci něco takového nikdo říct nemůže.
Každý z nás je totiž jiný, někdo rád spí na tvrdé, a jiný na měkké podložce. Někdo touží po matraci, která se tvaru a tlaku jeho těla pružně a chytře přizpůsobí, někdo o takovou věc nestojí. Zkrátka, matraci je nezbytné vybírat podle individuálních nároků a požadavků každého z nás, a to jde jedině tak, že si jich v obchodě vyzkoušíte několik, a to zcela kontaktním způsobem tím, že si na ně lehnete. Jedině tak zjistíte, zda vám budou vyhovovat.
Rám postele může v takovém srovnání působit jako poměrně nepodstatná a zanedbatelná záležitost. Ale není tomu tak. Pokud by se vám stalo, že budete mít tu nejlepší a nejpohodlnější matraci pod sluncem, a k tomu úplně mizerný rám, tak to také pocítíte, a také nebudete ráno vyspaní.dřevo, průřez kmenem.jpg
Když bude váš rám vrzat, bude se houpat, a jinak nepříjemně pohybovat, nebude vaše noc v jeho blízkosti stát za nic. A to platí i o všech ostatních aktivitách, kterým se budete na matraci věnovat. Proto i v případě rámu je na místě sázka na kvalitu.
Když kvalitu – tak jedině dřevo. Jedině masivní dřevo je tou pravou volbou a sázkou na jistotu, takže je zřejmé, že ani ve vaší ložnici nesmí chybět masivní dřevěná postel 160×200 cm od Masivní dřevěný nábytek, na které můžete spát sami anebo i s partnerem a dětmi.