Hračky pro malé princezny


Ruku na srdce, která z nás nechtěla být jako malá princeznou. V dnešní době není těžké holčičkám dopřát stát se právě tou princeznou, co si přeje. Sice už nefrčí takové princezny jako za našeho dětství, ale i tak se dá sehnat dostatek věcí, které život princezny aspoň trochu připomene. Jaké hračky a doplňky pro malé slečny pořídit?
dívka – princezna
1. Kostým
Kostým princezny je základ. Většinou obsahuje aspoň sukni, či celé šaty, korunku, šperky, kouzelnou hůlku a střevíčky. V současné době jsou oblíbené třeba postavy z pohádky Frozen. Mnohdy stačí i pěkné šatičky, které vypadají trochu jako pro princeznu, aby se malá slečna cítila jako princezna a užila si trochu své nové role.
Ideální je, když se do hry zapojí i rodiče. Znáte ty fotky tatínků ve vtipných princeznovských šatech? Děti mají vždy radost, když se do jejich hry zapojí starší sourozenci, nebo rodiče. Počítejte s tím, že si možná budete muset také pořídit nějaké šaty, či nějaký jiný kostým a nechat si od princezny uvařit čaj o páté.
2. Hrad
Mít v pokojíčku hrad, to je asi sen každého dítěte, ať se jedná o holku či chlapce. Hrad poskytne dítěti útočiště, klidné místo, kam rodiče nechodí (zkuste si tam vlézt, není to jednoduché) a kde se bude cítit, jako princezna. Textilní stan ve tvaru hradu je pro děti ideální. Dětský textilní stan princezny můžete mít jak v barvě růžové, nebo třeba v barvě neutrální – imitujícíopravdové hradební zdi.
holčička princeznou
3. Kůň
Každá princezna musí mít svého koně, to je přece jasné. A pokud je to jednorožec, pak je to naprosto ideální. Kůň pro malou princeznu může mít různé podoby. Od houpacího dřevěného, až po velkého plyšového, který dítě bez problémů unese.
Pokud mají vaše děti rády hru na princezny a prince, nebojte se jim dopřát prostor k této hře. Je oblíbená už po celé generace, nikdy nikomu neublížila a poskytne vám dostatek času pro sebe, děti si totiž vyhrají samy.