Evergreen v podobě módních doplňků


Rozsáhlý a velmi pestrý výběr. Módní doplňky, to jsou šály, šátky, peněženky, kabelky všech tvarů a možných velikostí, moderní batohy, psaníčka, klobouky, barety, čepice, rukavice, boty, klenoty, bižuterie, vlasové doplňky apod. Zimní a letní doplňky jsou neustále k dispozici na trhu.

pruhované tričko

Pravda versus mýtus

Horizontální pruhy zkracují postavu a opticky ji naopak rozšiřují. Není pravda! Naopak je třeba vědět, že každá osoba v tomto oblečení může vypadat perfektně. Módní návrháři dokonce doporučují různou vynalézavost a kombinaci v rámci horizontálních linií. Jako příklad lze uvést šaty s horizontálními pruhy a doplněné jednobarevnou bundou, sakem či svetříkem. Právě veselé pruhy podtrhnou krásu každé osobnosti.

elegance v černé

Vysoké ženy a boty na vysokém podpatku. Možná jste slyšeli, že by vysoké ženy měly nosit boty bez podpatku či jen na klínu. Není tomu tak! Je všeobecně známo, že naopak muži milují na ženách dlouhé nohy a vzpřímené držení těla. Vysoká žena s dlouhýma nohama je zcela uchvacující. Není potřeba se zbavit bot na vysokém podpatku a naopak ze své výšky udělat přednost. Výška není svízelem, ale výhodou.

Dlouhé šaty jsou vhodné pouze pro vyšší typy postavy. Mýtus! Toto pravidlo není potvrzeno ani ze strany profesionálů. Vždyť i osoba menšího vzrůstu může upoutat přízeň a pozornost v podobě volby dlouhých šatů. Postačí domyslet na doladění vhodnou obuví.

klobouky na prodej

Barvy a sjednocení

Je pravdou, že kdo nosí výraznější barvy a preferuje zkrátka pestřejší oblečení, je ukazatelem dobrého sebevědomí. Není vhodné neustále se halit do tmavých a smutných tónů. I pestré barvy je možno ztlumit tmavším odstínem doplňku nebo kousku oblečení. Jako příklad lze uvést jasně žlutou halenku a k tomu černé kalhoty.

Důraz byl kdysi striktně kladen na sjednocenost. Už dávno neplatí, že barva bot, kabelky i pásku musí být v jedné barvě a ve stejném tónu. Proč si raději nepořídit kvalitní pásek , který vám poskytne mnohostranné využití.