Cyklistické dresy


Sport má samozřejmě mnoho výhod. Jednou z nich může být lepší imunita a odolnost proti různým nemocem. Zejména sporty na čerstvém vzduchu, jako je třeba běh, chůze nebo cyklistika, naší imunitě hodně pomáhají.

Nejčastějším důvodem, proč lidé začínají se sportem je snaha zhubnout. K tomu jsou nejlepší kardiovaskulární cvičení jako je například běh nebo HIIT tréninky. Při každé fyzické aktivitě ale spalujete kalorie, takže hubnout můžete samozřejmě i s pomocí jiných sportů.

dres na kolo

Dalším benefitem sportu je vyplavování endorfinů a dalších hormonů štěstí. Potom se díky sportu cítíme šťastnější a uvolněnější. Může nám to pomoci zbavovat se stresu a vyrovnávat se s těžkými životními situacemi.

Při sportu také můžeme trávit čas s lidmi, které máme rádi. Často můžete v posilovnách vidět kamarády, jak si navzájem pomáhají. Při jízdě na kole potkáte často i rodiny s dětmi. Cyklistika je obecně považovaná za dobrý sport pro začátečníky. Proč?

Za prvé, ježdění na kole není zase tak namáhavé a pár hodin to dokáže vydržet i netrénovaný člověk. Navíc pokud jste třeba starší nebo máte zdravotní omezení, nabízí se možnost využít elektrokola. Vykonáváte vlastně ten samý pohyb jak na klasickém kole, ale elektromotor vám pomáhá, takže nemusíte tolik zabírat. Elektrokola můžou být skvělou variantou pro lidi, kteří potřebují rehabilitace na kolena.

kola

Při cyklistice navíc trávíte čas v přírodě, jste na slunci a tím získáváte potřebný vitamin D. Dýcháte čerstvý vzduch a posilujete svou imunitu. Jezdit na kole můžete téměř v jakékoliv počasí, stačí si pořídit vhodné sportovní oblečení. Na kolo se vám bude hodit tres, který vás ochrání před otlačením během delší jízdy, a navíc bude odvádět pot. Do horšího počasí je také vhodné pořídit si sportovní bundu, která vás ochrání před větrem, deštěm a případně i sněhem. Podívejte se na stránku C-store dresy Silvini a vyberte si správné cyklistické vybavení.