Ano, někteří lidé neváhali


A sháněli, kde se dalo. Nejen pozemky v pěkných místech, ale také i chaty a chalupy. Popřípadě si postavili nový dům nebo koupili starší a provedli rekonstrukce. Ostatní měli smůlu, zůstali v bytech, nutno říct, že v drahých bytech. Služby a nájmy jdou nahoru a o energiích ani nemluvme. A to vše jde ruku v ruce s inflací, peníze ztrácejí svou hodnotu už v den jejich výplaty. Ti šťastnější co si stihli koupit dnes už nedostatkový pozemek, chatu, chalupu, či si postavili vlastní dům nebo provedli rekonstrukci staršího domku, mají relativní klid. Nyní v klidu zkrášlují svá obydlí, vhodně investují, mají čas si vybrat, co jim může vyhovovat. Udělali to nejlepší proti inflaci, která nás všechny vysává.

jdeme koupi dům

Ale spousta lidí zaváhala a nestihla už nic sehnat. A to už vlastně ani nejde, ceny rekreačních nemovitostí a nemovitostí na trvalé bydlení jsou nyní v takové výši, že na ně dosáhne málokdo. A navíc se ani neobjevují na trhu s nemovitostmi. Tito lidé bydlí v bytech, mají našetřené peníze, ale ty jim inflace ubírá každou chvíli. Co nyní udělat, investovat do drahých kovů? Nemusí, mohou si zkusit sehnat pozemek, ty se ještě sem tam objeví na prodej. No jo, koupí pozemek a co potom, peníze na stavbu domu nebo chaty už nebudou mít. Co tedy udělat? Nejlepší řešení by bylo oslovit společnost, jejíž produkt je výroba mobilních domů.

malý mobilheim

Ano, dobré řešení. Domy zvané mobilheimy mají pokoje velikosti klasických bytů. Vyberete si takový, který vám bude vyhovovat, jak velikostí, tak i vzhledem. Navíc můžete mít mobilheim kompletně zařízený, to znamená s komplet vybavenou koupelnou a samozřejmě i kuchyní. V ní může být lednička i sporák, i myčka na nádobí, a v koupelně je sprchovací kout, pračka a WC. Také můžete mít tento mobilní dům i celoročně obyvatelný, a to díky kvalitnímu zateplení s moderním venkovním pláštěm.