Zpestření během školního roku v podobě zajímavé akce


Škola není jen o učení, i děti a také samozřejmě učitelé se potřebují během roku nějak odreagovat od domácích úkolů, zkoušení a písemek. Všichni chtějí poznat nějaká nová zajímavá místa, zažít dobrodružství a adrenalin, a vyzkoušet si něco zajímavého. Zařiďte jim nějaký zajímavý školní výlet.

zoo

Je to ideální příležitost, jak mohou alespoň na chvíli zapomenout na učení a zároveň také získat nové poznatky z různých oblastí, být v přírodě a zúčastnit se zajímavých aktivit, ke kterým by se běžně třeba vůbec nedostali. Jako učitel budete mít méně starostí se zařizováním, a to díky průvodci, který bude skupinu doprovázet a sdělovat důležité informace. Pro zúčastněné žáky budou akce v zábavně vzdělávací formě, protože se na nich přiučí novým věcem, vyzkouší si zajímavé aktivity a poznají nová místa, kam by se jinak třeba ani nepodívali. Takové výlety nejen baví, ale také vzdělávají nenásilnou formou.

Nabídka zajímavých aktivit během výletů:

· Pro nejmenší žáky – akvária a terária, pekárna, jeskyně
· Pro větší žáky – horolezecká stěna, čtyřkolky

motocros

Naše nabízené programy a aktivity mají spousty kladných ohlasů jak od žáků, tak i od učitelů. Věříme, že i vy jako učitelé a vaši žáci budou spokojeni, pokud si zařídíte některý ze školních výletů z nabídky u nás. Nabízíme také 2-denní výlety, kdy tak děti zažijí mnohem více dobrodružství a stihnou poznat více míst. S námi zažijí nejen žáci, ale také učitelé spoustu zábavy, dobrodružství a poznání. Vyzkouší si nové aktivity, dostanou se blíže k různým druhům zvířat nebo k různým profesím. Za odměnu nebo na konci školního roku tak můžete vyrazit s celou třídou na některé ze zajímavých míst z naší nabídky. Takovéto aktivity si všichni žáci zamilují a budou je rozhodně bavit, o tom není pochyb.