Začněte hubnout efektivně a jednou provždy


Získat postavu svých snů nemusí být nic náročného, pokud člověk ví, jak na to. Nemáme na mysli žádné rádoby zázračné diety, které vám slibují úbytek několika kilogramů za týden. Naopak, máme na mysli bílkovinnou dietu, která vám zajistí stabilní a pozvolný úbytek kilogramů bez nežádoucího jojo efektu. Na čem je toto stravování založené a jak přesně funguje?

točená zmrzlina.jpg

Méně sacharidů a tuků, více bílkovin

Existují tři základní makro nutrienty – tuky, sacharidy a bílkoviny. Pro růst svalové hmoty a správné fungování organismu jsou klíčové zejména proteiny, které je nezbytné přijímat ze stravy, protože jsou takzvaně esenciální. V případě bílkovinné diety jde o to, že výrazně snížíte příjem sacharidů a tuků, a naopak navýšíte příjem proteinů. To bude mít za následek to, že vaše tělo se dostane do takzvané ketózy, a bude jakožto zdroj energie používat tuk. Vy mu však příliš tuku ve stravě nedodáte, tudíž mu zbyde, jaká varianta? Správně, likvidovat svůj vlastní tuk, respektive tukové zásoby. Je to chytré a promyšlené, dává to logiku a je to založeno na faktech, díky čemuž se toto stravování odlišuje od všech těch zázračných diet, které slibují to, co splnit nemohou.

celé a krájené jahody.jpg

Jednoduché na přípravu

Další obrovskou výhodou proteinového stravování je to, že není vůbec náročné na přípravu jídla. Právě naopak, můžete si jednoduše objednat pytlíky se speciálně připravenými směsmi, ze kterých si připravíte chutné a energeticky zcela vyvážené jídlo během několika minut. Zapomeňte tedy na to, že budete muset trávit hodiny v kuchyni. V žádném případě, ideální váhy dosáhnete i bez nekonečného vyvařování a každodenního pohybu. Jednodušší to už být zkrátka nemůže.

Rychlý úbytek kilogramů

Bez jojo efektu

Bez hladovění a trápení

Chutná jídla, která zasytí

Finančně dostupné stravování

Bez nutnosti pravidelně cvičit