Pouzdro na Xiaomi Redmi 7A může být třeba flipové


Uvnitř je silikonová vložka – většinou (ale nemusí to být striktním pravidlem) je tomu tak, že uvnitř vnějšího pouzdra z eko-kůže je napevno přidělána silikonová vanička, do té přesně telefon zapadne a je ihned chráněný zezadu a z boku. Jde tedy o dvě pouzdra v jednom, o spojení výhod silikonu a elegantního krytu, který připomíná kapesní diář či zápisník.

mobil v pouzdře

Univerzální nebo typový – univerzálním krytům se raději vyhýbejte, nemívají přesné výřezy na čočku fotoaparátu a uvnitř bývá namísto silikonu pohyblivý plastový skřipec a s ním není ovládání přístroje tak intuitivní a příjemné. Kryty určené pro daný typ telefonu, jako je např. pouzdro Xiaomi Redmi 7A Modnimobil.cz, poskytují maximální zabezpečení a také dobře vypadají.

Vzhled – když už jsme se zmínili o tom, že pěkně vypadají, můžete si být jisti, že stěží objevíte na trhu jiný typ pouzder, který flipu může konkurovat svým vzhledem. Můžete telefon držet v ruce při jakékoli společenské příležitosti a vždy vás bude dobře reprezentovat.

mobil a hodinky

Eko-kůže – tento syntetický materiál předčí svého předchůdce – koženku v mnoha směrech. Především je pevnější, odolnější vůči opotřebení a zejména prodyšný, což znamená, že odpařuje vlhkost a neudržuje ji uvnitř na čelní straně displeje. S koženkou by mohlo dojít ke zkratování telefonu a problémům s baterií. Vlastností eko-kůže se využívá např. při výrobě sedacích souprav, kde je prodyšnost velmi důležitá. Pevnost a prodyšnost eko-kůže se také dobře uplatní např. u konstrukce stélky dámských letních střevíčků, kde nahrazuje klasickou kůži.

Uvnitř jsou kapsy – několik drobných kapes na vnitřní přední straně využijete např. pro bankovky nebo doklady či poznámkové papírky.

Praktický stojánek – zadní strana pouzdra je upravena prolisem, s nímž mobil opřete naležato o vnitřní část předních desek a tím vznikne stojánek, využitelný např. při prohlížení Internetu, sledování pozice v mapě či promítání filmů.